Nieuws

Vragen over de contributie

 

 

De laatste dagen ontvingen wij van enkele (ouders van) leden de vraag of de contributie ‘gewoon’ doorbetaald moet worden nu er voorlopig niet gevoetbald wordt.

Onze vereniging is financieel gezond, echter alle inkomsten zijn nodig om de lopende uitgaven te betalen. Enkele kosten zullen weliswaar wat lager uitvallen, maar de meeste kosten lopen gewoon door. Wij doen ons best om de kosten te drukken en uitgaven op te schorten. Een belangrijke inkomstenbron naast contributie is het clubhuis. Er zal dit seizoen niet meer worden gevoetbald, dus dat betekent 4 maanden géén opbrengsten. Voor volgend seizoen hebben we een behoorlijke uitdaging om de begroting rond te krijgen. De verwachting is dat de oud-papieropbrengsten grotendeels weg zullen vallen. Daarnaast is het maar de vraag in hoeverre we als vereniging in de toekomst nog ondersteund worden door subsidie(s) van de gemeente Westervoort. Deze uitdaging zullen we samen aan moeten gaan!

Het antwoord op de vraag of de contributie doorbetaald moet worden is dus een volmondig ja! Willen wij onze club door deze moeilijke maanden heen loodsen, dan is het echt nodig om de contributieverplichtingen na te komen. Wij hopen - zoals iedereen – dat het nieuwe seizoen 2020/2021 ‘gewoon’ van start kan gaan. De vraag blijft vooralsnog openstaan of door de huidige ontstane situatie de hoogte van de contributies aangepast zal moeten worden. Vanzelfsprekend zullen wij dit niet doorvoeren indien het niet noodzakelijk blijkt te zijn.

Mocht in de zomer blijken dat het corona-virus het begin van het nieuwe speelseizoen toch nog in de weg staat, dan zullen wij als bestuur nieuwe afwegingen moeten maken waarbij wij ons mede zullen laten adviseren door KNVB, gemeente en rijksoverheid.

Inmiddels heeft een aantal leden de incasso van april of het 2e kwartaal 2020 laten terugboeken. Aan deze leden vragen wij de contributie alsnog over te maken. Indien er leden zijn die als gevolg van de corona-problematiek de contributie nu niet kunnen betalen, kunnen deze zich per email tot ondergetekende(n) wenden en dan zoeken wij per geval samen naar een oplossing.

Uw verzoek kunt u sturen naar:  ln.troovretsewcs@ruutseb  

Met vriendelijke groet en blijf gezond,

Namens het bestuur van Sportclub Westervoort

John Kemper, voorzitter

Remco Grob, penningmeester

Activiteiten

08 mei 2021, 10:00 - 14:00
de beste jeugdvoetballers van Nederland
27 mei 2021, 20:00
Seizoenafsluiting
Timber by EMSIEN-3 LTD
 • gerard_siebenheller.jpg
 • mvds.jpg
 • 100_koffie_van_fred.png
 • zoma_opleidingen.jpg
 • 100_candea_college.png
 • aris_velperbroek.jpg
 • 100_metron_bouwadvies.png
 • sjoerd_design.png
 • 100_parallel_accountants_adviseurs.png
 • 100_intersport_luising.jpg
 • cigo.png
 • comafin_franchise.png
 • joan_berings_trainingen_consultancy.png
 • hetterschijt.png
 • autoglas_team_westervoort.png
 • kvik.png
 • 100_faas_audiovisuele_dienstverlening.png
 • boulangerie_pascal.png
 • lmb_jansen_duiven.png
 • autobedrijf_bas_bloemberg.jpg
 • 100_van_essen.png
 • 100_bordbusters.png
 • 100_willems_gevelrenovatie.png
 • 100_huis_ter_west.png
 • pema_consultancy.png
 • 100_bodywear_superstore.png
 • omaggio_house_of_tailors.png
 • gaba.png
 • 100_pelgrim_luxaflex_sikkens.png
 • 100_boeketterie_t_hoekje.png
 • van_den_brink_onderhoudsbedrijf.png
 • 100_bureau_maatschappelijke_zorg.png
 • ab_inbev.png
 • 100_advies_kring.png
 • rene_wigman_transport.png
 • 100_vitaro.png
 • 100_pelgrim_bv.png
 • mh_tekenwerk.jpg
 • pontmeyer.png
 • 100_mastermate.png
 • 100_jelsma.png
 • sanicompany.png
 • mdw_notareas.png
 • 100_mulder_bouwmateriaal.png
 • berings_ict.png
 • koenders_totaalbouw.png
 • 100_basn.png
 • kr_services.jpg
 • buitensport_four_seasons.jpg
 • 100_to_count_on_accountants.png