Nieuws

Wie helpt onze jeugd?

 • DRINGENDE OPROEP: Wie helpt onze jeugd voetballend de weekenden door?

Onlangs zijn een aantal jeugdigen uit Westervoort beboet voor het illegaal voetballen op ons kunstgrasveld (het hek was gesloten en er was geen coronatoezichthouder). Formeel terecht, laat dat duidelijk zijn, maar het is nogal wat om een boete te krijgen omdat je sport...

Door het coronavirus is onze jeugd sterk beperkt in het kunnen voetballen. Gelukkig hebben de Sportclub jeugdleden wel de winter door kunnen trainen, maar wedstrijden zijn er lang niet meer gespeeld. Bij Sportclub in Westervoort hebben we 1 kunstgrasveld waar in principe altijd op gevoetbald kan worden en dat er op de zaterdag- en zondagmiddagen grotendeels onbenut bij ligt omdat er geen toezicht is.

Natuurlijk: het illegaal gebruik leidt regelmatig tot schade en rotzooi. En ook de coronaregels vereisen dat er toezicht is op het veld.  En wat zou er dan niet mooier zijn om jeugd niet alleen te stimuleren om te sporten, maar dit ook daadwerkelijk te faciliteren? En bovendien, de jeugd die bij ons komt sporten, komt niet in de verleiding om zich met andere (minder gewenste) activiteiten bezig te houden.

Kortom: zijn er mensen die bereid zijn in de komende tijd (tot duidelijk is wanneer er weer echt gevoetbald gaat worden) op zaterdag van 14.30 uur tot 17 uur en op zondag van 13 uur tot 17 uur toezicht uit te oefenen? Het zou mooi zijn als er veel aanmeldingen komen: dan is het mogelijk om dat toezicht te verdelen over meerdere personen en tijdstippen.

Aanmelden graag met opgave van datum en voorkeur voor tijd (als je niet de hele middag kan) bij:

via een mail naar  moc.liamg@95repmeknhoj  

We proberen zo snel mogelijk een rooster te maken, zodat we open kunnen. Tot die tijd wordt er op genoemde tijden dus niet gevoetbald en is het hek gesloten. Ga je toch het park op, dan riskeer je een boete; dat is inmiddels duidelijk genoeg geworden!!

We maken zo snel mogelijk bekend vanaf wanneer er “vrij” gevoetbald kan worden.

John Kemper

Voorzitter Sportclub Westervoort

Activiteiten

22 oktober 2021, 19:00
Cursus jeugdtrainers
20 november 2021, 09:00 - 11:00
AED/Reanimatie herhalingscursus
26 mei 2022, 20:00
Seizoenafsluiting
Timber by EMSIEN-3 LTD
 • w_van_den_hatert_elektrotechniek.jpg
 • 100_faas_audiovisuele_dienstverlening.png
 • ak_print.png
 • 100_coockson_brandbeveiliging.png
 • 100_hobbycentrum_evers.png
 • pranger_bouw.png
 • 100_van_essen.png
 • 100_vitaro.png
 • aerofil_zonwering.png
 • 100_jan_jansen_bouwkundig_adviseurs.png
 • 100_bureau_maatschappelijke_zorg.png
 • mdw_notareas.png
 • 100_kwd.png
 • gaba.png
 • cafe_de_schoof.png
 • aris_velperbroek.jpg
 • perfetto.jpg
 • bouwman_schilderwerken.png
 • 100_basn.png
 • koenders_totaalbouw.png
 • kr_services.jpg
 • hetterschijt.png
 • 100_kspb.png
 • 100_willems_gevelrenovatie.png
 • ab_inbev.png
 • sanicompany.png
 • drost_en_zonen_schoonmaakbedrijf.png
 • kvik.png
 • 100_slr_bouw_en_onderhoud.png
 • autoglas_team_westervoort.png
 • 100_parallel_accountants_adviseurs.png
 • mvds.jpg
 • 100_jelsma.png
 • 100_pelgrim_bv.png
 • 100_koffie_van_fred.png
 • van_altena.png
 • koningspleij.png
 • janfleur_bloemenhandel.jpg
 • sjoerd_design.png
 • pema_consultancy.png
 • 100_ten_donkelaar.png
 • autobedrijf_bas_bloemberg.jpg
 • van_essen_sierbestrating.png
 • 100_boeketterie_t_hoekje.png
 • balans_letselschade.png
 • international_wellness_resorts.png
 • boulangerie_pascal.png
 • ss_woningstoffering.png
 • omaggio_house_of_tailors.png
 • 100_to_count_on_accountants.png