Nieuws

Voetbalpassie: sparen bij Albert Heijn

Albert Heijn heeft in samenwerking met de KNVB een spaarprogramma in het leven geroepen, waarmee je door boodschappen te doen bij Albert Heijn Voetbalpassiepunten kunt sparen bij aankoop van meer dan 1.500 deelnemende producten. Met elke volle digitale spaarkaart kun je onze club sponsoren. Heb je de mobiele AH app nog niet? Download hem dan via de Apple app store / Google Play store. Iedereen kan meesparen, want je hoeft geen lid te zijn.

Van 13 september tot en met 3 oktober 2021 kun je met boodschappen doen bij Albert Heijn sparen voor onze vereniging. Sparen doe je heel makkelijk met de AH-app. Voor elke € 1,- die er wordt besteed aan de deelnemende producten ontvang je 1 Voetbalpassiepunt. Bij 10 punten heb je een volle spaarkaart waarmee je met € 1,- je club kunt sponsoren. Je spaart bij aankopen in de Nederlands Albert Heijn winkels, bij de AH to go winkels en bij je online boodschappen via Albert Heijn in Nederland.

Activiteiten

26 mei 2022, 20:00
Seizoenafsluiting
Timber by EMSIEN-3 LTD
 • 100_mulder_bouwmateriaal.png
 • mierel_schilderwerken.png
 • hoefsmederij_gal.png
 • mh_tekenwerk.jpg
 • 100_hobbycentrum_evers.png
 • petra_koenders_voetverzorging.jpg
 • pranger_bouw.png
 • notariaat_duiven_westervoort.png
 • pema_consultancy.png
 • van_essen_sierbestrating.png
 • ntp_groep.png
 • gaba.png
 • vectori.png
 • drost_en_zonen_schoonmaakbedrijf.png
 • ab_inbev.png
 • autoglas_team_westervoort.png
 • bakkerij_koenen.jpg
 • ak_print.png
 • janfleur_bloemenhandel.jpg
 • wencop_hoveniers.jpg
 • 100_koffie_van_fred.png
 • 100_liemersbouw.png
 • ss_woningstoffering.png
 • garage_lammers.jpg
 • 100_bureau_maatschappelijke_zorg.png
 • 100_kspb.png
 • cigo.png
 • pontmeyer.png
 • van_altena.png
 • 100_faas_audiovisuele_dienstverlening.png
 • international_wellness_resorts.png
 • hair_by_leo.jpg
 • 100_van_essen.png
 • 100_vitaro.png
 • w_van_den_hatert_elektrotechniek.jpg
 • jan_van_leur_dak_en_gevelwerken.jpg
 • sanicompany.png
 • 100_coockson_brandbeveiliging.png
 • aris_velperbroek.jpg
 • aerofil_zonwering.png
 • koenders_totaalbouw.png
 • comafin_franchise.png
 • 100_metron_bouwadvies.png
 • hugos.jpg
 • bouwman_schilderwerken.png
 • zoma_opleidingen.jpg
 • kvik.png
 • hetterschijt.png
 • sjoerd_design.png
 • 100_ten_donkelaar.png