Nieuws

Club van 100 zorgt voor LED verlichting

Sportclub Westervoort gaat voor duurzaam

De verlichting op sportvelden bestaat nog vaak uit hogedruk natrium- of radiumlampen. Dat past eigenlijk niet meer in deze tijd van verduurzaming en CO2 besparing.

Nadat eerder al flink is geïnvesteerd in de aanschaf van ruim 100 zonnepanelen, hebben we afgelopen week ook de veldverlichting op het kunstgrasveld, het trainingsveld (incl. keepershoek) en de ruimte achter de tribune vervangen door LED verlichting.

Deze forse investeringen zijn mede mogelijk gemaakt door en met instemming van de leden van onze Club van 100. Ledverlichting zorgt  voor een betere verlichting tegen fors lagere kosten. Het mes snijdt dus aan twee kanten. En met de huidige energieprijzen is de terugverdientijd beperkt.

Maar belangrijk is vooral dat we met deze investeringen ook ons steentje bijdragen aan de verduurzaming van onze aardbol omdat het veel milieuvriendelijker is dan de traditionele verlichting.

Gelukkig hebben onze leden nu een nog heldere blik op de toekomst !