Nieuws

Lekker trainen op de vrijdagavond! Ook iets voor jou?

Sportclub is gestart met 45+ voetballen op de vrijdagavondAls snel bleek dat er meer dan voldoende interesse was en is, de plannen werden gesmeed en een poule van spelers werd benaderd. Binnen korte tijd waren er al voldoende liefhebbers om te gaan beginnen op de vrijdagavond. 

Op dit moment telt deze groep van 45+ spelers ca. 18 man maar het eind is nog lang niet in zicht. De groep lijkt zich elke week iets uit te breiden maar bovendien spat elke vrijdagavond het plezier over een uurtje voetballen van de mannen af. Het is leuk om te zien hoe oude bewegingen steeds soepeler worden en vroegere tijden doen herleven. Soms is er wel eens een kraakje of een piepje in een spiertje of stukje kraakbeen te horen maar het plezier staat bij iedereen voorop.Vrijdag is de dag waarop de meeste mensen in Nederland zich verheugen en voor bereiden op het weekend. Na een week van werken en/of studeren lonkt dan het weekend. Echter een kleine groep onverzettelijke, liefhebbers loopt, laat in de middag naar de zolder en pakt zijn spullen bij elkaar. Weer of geen weer, de liefde voor het spelletje zit zo diep, dat ook na een heel leven op en langs de velden en na een week van hard werken zij zich voorbereiden. De 45+ voetballer gaat naar onze voetbalclub. De spieren zijn soms wat stram, de warming-up is een absolute noodzakelijkheid maar het plezier straalt van de gezichten als de spelers het trainingsveld betreden.

Bij Sportclub Westervoort ging al een tijd het gerucht dat er eindelijk iets moest gebeuren op de vrijdagavond voor de oudere ex-spelers binnen de club. Bij onze club lopen zo veel oudere godenzonen rond dat het toch zonde is, als wij die nooit meer zien acteren op het voetbalveld.  Met instemming van het bestuur werd begonnen met het inventariseren of dit idee gerealiseerd kon worden.

Geen ellebogenwerk, geen gemene tackles of andere achterbakse streken, NEE gewoon lekker voetballen, het balletje naar elkaar tikken (het doet soms zelfs wat Catalaans aan) en genieten van elkaar acties dat is het voetballen op vrijdagavond voor  45+  spelers.

Harry Wanders en Marco Hensen hebben met dit initiatief bewezen dat bij de oudere liefhebbers binnen onze vereniging nog steeds het spelletje in de genen zit en elke vrijdagavond is het dan ook werkelijk genieten. Langs deze weg wil ik beide heren bedanken voor dit initiatief en alle oudere leden binnen onze vereniging oproepen om eens te proberen of dit ook iets voor hen is.

Hierbij een oproep aam alle oudere spelers om na te denken over het trainen op de vrijdagavond bij de 45+ want eenmaal gestopt betekent niet dat de rest van je leven niet meer lekker kunt voetballen. 

Trek aan die oude kicksen op probeer het eens train een keer mee op de vrijdagavond en kijk of het misschien iets voor JOU is. Bedenk wel, ook al zit je niet meer zo strak in je vel, de bal een lekkere lel geven kunnen wij zeker nog wel.

Wil je meer info? Stuur een jer vraag via het contactformulier of neem contact op met Marco Hensen of Harry Wanders

 

Geurt van der Meij

Activiteiten

27 april 2020, 08:00
Clubhuis gesloten i.v.m. Koningsdag
28 mei 2020, 19:00
Seizoenafsluiting
13 juli 2020, 19:00 - 21:00
AED / Reanimatie training
14 juli 2020, 19:00 - 21:00
AED / Reanimatie training
Timber by EMSIEN-3 LTD
 • kr_services.jpg
 • zoma_opleidingen.jpg
 • drost_en_zonen_schoonmaakbedrijf.png
 • omaggio_house_of_tailors.png
 • berings_ict.png
 • jan_van_leur_dak_en_gevelwerken.jpg
 • 100_metron_bouwadvies.png
 • 100_willems_gevelrenovatie.png
 • mdw_notareas.png
 • 100_huis_ter_west.png
 • international_wellness_resorts.png
 • aerofil_zonwering.png
 • 100_coockson_brandbeveiliging.png
 • 100_jan_jansen_bouwkundig_adviseurs.png
 • aris_velperbroek.jpg
 • 100_candea_college.png
 • bouwman_schilderwerken.png
 • koningspleij.png
 • pema_consultancy.png
 • 100_bureau_maatschappelijke_zorg.png
 • w_van_den_hatert_elektrotechniek.jpg
 • hetterschijt.png
 • mh_tekenwerk.jpg
 • ak_print.png
 • 100_vitaro.png
 • 100_rutten_loodgieters_dakdekkers.png
 • taxi_linsen.png
 • pranger_bouw.png
 • balans_letselschade.png
 • 100_pelgrim_luxaflex_sikkens.png
 • rene_wigman_transport.png
 • ab_inbev.png
 • van_oort.png
 • 100_jelsma.png
 • buitensport_four_seasons.jpg
 • van_den_brink_onderhoudsbedrijf.png
 • joan_berings_trainingen_consultancy.png
 • 100_koenen.png
 • autobedrijf_bas_bloemberg.jpg
 • van_essen_sierbestrating.png
 • 100_pelgrim_bv.png
 • 100_kwd.png
 • feestcentrale.png
 • sanicompany.png
 • hart_for_her.jpg
 • perfetto.jpg
 • ss_woningstoffering.png
 • cigo.png
 • 100_to_count_on_accountants.png
 • koenders_totaalbouw.png