Op de 1e Pinksterdag waren de families en vrienden teams weer heerlijk en gezellig op de velden van Sportclub aan het voetballen.
Het traditionele familievoetbaltoernooi (sinds 1996) is op een sportieve en gezellige manier verlopen. De strijd om de winst in de poule was spannend. Maar er stond natuurlijk ook wel veel eer op het spel.
De weersverwachtingen waren niet best maar het viel allemaal reuze mee, de weergoden waren het familietoernooi goed gezind.
Het toernooi was helaas iets kleiner dan voorgaande jaren, we konden we dit jaar 13 teams begroeten op het sportpark.
Om exact 10.00 uur werd het toernooi in gang geschoten en enkele boeiende wedstrijden zouden volgen. De poule winnaars waren:
· FC Kater komt later
· AFC Tirol
· B-Maatjes
Daarna de finales, FC Kater komt later was uiteindelijk de winnaar met op de 2e plek De Moekes en op de 3e plek AS Coma. De fairplay prijs was voor Hangerover 96 en Hermsen & Co. Echter er was voor iedereen een prijs, alle voetballers waren vandaag winnaars. Na afloop werd de MUZIEK verzorgd door DJ Bisschoff.
Applaus en lof gaat uit naar de organisatie die er voor velen een onvergetelijke dag van had gemaakt!
Om een beeld te krijgen van de teams en dergelijke kun je een kijken nemen op de historische site, https://www.scwestervoort.nl/historie/index.php?/category/154
Mocht je zelf nog leuke plaatjes hebben gemaakt en wil je deze delen dan stuur ze naar: