Klassement

#NaamGMINMAXDPVP
1FreddyDahm274647104
2Peewee61276847102
3William274551102
4Fay276655100
5Joosykiller27775499
6VeraG27655698
7Bulldozer1327555197
8Florisp427665397
9GPerretzen27455196
10Berendsenbas27656796
11ManonO27775495
12Frank180327655495
13Niekerd27775294
14Luukvg1027975694
15Christelvdb27765794
16RonnieS27756294
17MarkG27765393
18Dionbuttner27765893
19Cas27655292
20deBuurman27545392
21Michel27555492
22Muis27765692
23Anne27755892
24Kemp27865791
25Mela27745290
26Rick27655790
27Jansen27645890
28Oranje27545990
29PDK27635689
30Iris27756289
31Mick27536489
32Boytje27626589
33Hulk27865388
34Mareno27545488
35DannyGer2327745588
36Brinky27755688
371227965888
38TheoWK2227735888
39jansmink27546288
40Joris27425487
41martijngvl27435787
42EdwinP27856187
43Marcbles27755586
44Tanja27865686
45Kees1227635686
46Oelie27545886
47Camiel27856086
48Weissie27755185
49Guus27635185
50Maus27645485
51SophieD27645485
52Aafke27635485
53FreddyB27435885
54DHvitesse0027535885
55Mandyzw27735885
56Bjager199927755985
57JoostS27746085
58lauram27836285
59Bartwvoort27756385
60Marga26856585
61Mecki1327425484
62HeinSmink27525684
63Nikka27755784
64Martino27535884
65Lisette271055984
66Granny27736284
67Familieb27735283
68bvdveen27835483
69Ijskonijn27435783
70Jeroen02327745883
71Isa27745983
72Francos27746083
73Sonny27746183
74Boy27846583
75Wincent23654882
76SperoVblPlus25965582
77RBoetzel27635582
78GuusW27855782
79Bossje27725982
80Ellen27746082
81Bart1127746082
82Pmaatman27636082
83Ronaldos27826082
84KoenSCW27836682
85Lardie27736782
86Swaggers27635581
87ThomasVW27735681
88Jos27845781
89Walter27735881
90Brennie27625881
91Jens27715881
92Tvg27845981
93Iris127635981
94Ingrid6627836081
95Rubinho27946281
96Menting27846981
97Sanne27725280
98HasjeBasje27725280
99grid27535880
100Joeypassoa27635880
101Mjansen27856080
102Jimmyboy27946080
103Werner27636180
104Romylmm27726180
105MarcoW27726180
106Denstens27836280
107Roelvdh27846380
108MariekeD27726580
109Debbieabbink27736780
110Hermpy27735479
111Roankramer27735579
112MatsenMerle27845879
113Vickyboys27725979
114Niek1999n27836379
115Vosje27836779
116Nivek27615678
117Marloes27525778
118Bertus27745878
119Michella27625878
120JS198327835978
121Fred195427625978
122Koenhenetjes27946178
123Tessa27626178
124Oke27826478
125LauWijnveen27826678
126Gerard343427515677
127RonnyArends27735777
128Chios27935777
129Bobito271035977
130Amanda27736077
131JB727936077
132GEPOCO271156177
133VCVlissingen27636177
134joostdeleeuw27626277
135LobWoppie27836477
136Sabine271046577
137Miguelito27716577
138FCKnalpot27736877
139irisvanessen27737177
140Jeroen198227627177
141PeterBosveld27825476
142BartK271045776
143JB1027925976
144Pluisje27746076
145JeroenTacke27626076
146Graziano27826076
147Romy27636176
148hiphopharm27826176
149Lian2327826176
150Pino27936676
151Puck250927926776
152Amy27525575
153Tijger27935775
154PaulJakobs27825875
155HansG27625975
156Kelsey27715975
157hwenting27836075
158BodeanKapp27836175
159Marcel02427836275
160Marielle27626275
161Tiemen27726275
162Tukker27836375
163Bobj27706375
164Pollie27826775
165MaartenJohan27836975
166Hannyschut27515774
167EJGrob27615774
168FrankieD27745874
169Leny27715974
170Sjors201826726074
171LucasG27826074
172Voorzitter271036274
173Zlatan98427826274
174Moontje271046574
175JoeyvZ27725773
176MitchellG271245873
177Berbinni27835873
178PrimozRoglic27935873
179Ciskahermsen271135873
180Joell26835973
181PietLenn27935973
182njanssenst27936173
183bovrijsewijk27716273
184Ruby27936373
185RickDeckers27616473
186Fleur27606473
187TimHendriks27936673
188Ms199127926773
189boydwielinga27716773
190Ranfolmer271026873
191Rikkert27836973
192Laurasmit9327727173
193NiekerddH22635072
194Jaap27835772
195Ijsseldijk27935872
196Arrie27925872
197Ans27935972
198Richard27926172
199Bartcelona27926272
200Danny27926272
201Mathijs27716272
202Joel27936372
203Koekenbakker271036372
204LB86271246472
205Lysette2227836472
206SimonH27726472
207boaarns27816572
208Jessie27827272
209DDahm25835871
210Steen27716071
211Fransmanzat2271146171
212Jans27506171
213Theo6627926271
214Nummer1427926271
215LilianVor27726471
216Quinten9727926571
217DaanBosveld27726871
218Nancy27926871
219Inge271037171
220SchuurmanFCE27935670
221Erwin27735870
222sarahkrol27735970
223Poefmeister27826070
224Lauraww271026070
225Kim27806070
226Vanessa27826370
227Muisje27836470
228Edward27826470
229LisanneW27936570
230Tillie27926570
231Shapert271026570
232Mbij27936870
233Marieke27716870
234Haafjes27935669
235Justin261035869
236MissTess271135969
237Huig27926069
238Sylvano27926169
239Gonny27926369
240ZiggeZagge27926569
241Cato271026569
242RobbieAbbink27926769
243MVigilante27806869
244Rebel1997271137069
245JoepSessink27718269
246Bestespeler26825668
247Carlijn271036268
248Sjors27926368
249COTE196527726468
250Linda27926568
251Emile271006568
252Niekd271136668
253rjwaalders27816768
254RuudsZwager27926868
255JKatar27816868
256Fie271037168
257KoenTilmans27925567
258RemcoGrob27715667
259ubing271036167
260js198927816367
261MarkvW271126567
262FinnBrands271236667
263DBouwman27816667
264RayaHoogland27806667
265Mariannie6427916867
266Tycho271027967
267Jesper25935466
268RvR27916366
269Marleen26826566
270JBouhuysde3e271126666
271Kajvr27806666
272Armand27926766
273DeTaander27806866
274JosKempp271026966
275Hetty271027166
276Gerard271227166
277susan271017166
278Riri27708566
279Melanie271136365
280DJBoris27716465
281Stevens27816465
282Oggi271026665
283Yoeri26816665
284Marijnvh27907265
285Caro271017765
286DPater195627928065
287Bovanthoog24715464
288Jacyntha26816164
289Rinske27916264
290josveelen271126464
291Maurits27926564
292Linn271127064
293norma194827807064
294OlieSjeik27906163
295RoyWilting27926563
296Robinho27816563
297Margaretha271026763
298hengeltje90271006763
299Gijs27916863
300Bbuitenhuis27917163
301Pim271117163
302TheoHuls27717263
303HansenLeon271017263
304BertV27807263
305DJGerard25716162
306Bradley26916162
307trinna02624826262
308Pikkie0927916562
309Wim271116562
310Mees1408271006762
311morris271026962
312Mathieu271127062
313Willem6271017162
314Koenders66271027462
315Gerard127707562
316Johnnyk23825861
317Riny271016761
318KoningToto271116861
319PietLutje27906861
320TimKoenen271017061
321pavado271127661
322Blackaudi23935760
323Samen1271026460
324benberend271126860
325Dirk271126960
326ClaudiaMika26827260
327TeamNoSleep261016259
328Evelien271226459
329ToonLentjes271116959
330Bassnip271107059
331Japiojo271127359
332FINNwanders27907359
333Robbie271127659
334SanderS27916458
335Koenen123271016658
336Ed02271216758
337Stijn271006758
338jasperkaak271007058
339Jarreman27907958
340ZusvanRuud25915957
341RVolkerts27816357
342Bleijenberg271016357
343Zilverrug271217457
344Annelies27906356
345VanGuilik27906756
346FransPutman261027156
347Peter02271007156
348ToonStevens271107356
349Charlie20525355
350Inesmichelle271006355
351SjoerdjeBis27806555
352Mvdberg261006655
353Peer271326855
354Flodder271117355
355John22825554
356Tamara271327554
357Bravo20505553
358Renate6827806153
359Hel271016553
360Galletjes271207052
361Miryam271017152
362Lisgoke271007352
363Voetbalhater271025551
364MarjaTheBest271307351
365Maxine271208451
366Rikkelderman16423950
367Carleen17514149
368boerwim24906649
369Dutchgooner271206849
370Jansen195816313848
371Gbos16514748
372Oranje2022271317448
373Alfa20715547
374Kaatje02623926047
375Carmen271107847
376marcieh16434046
377Revanha16203845
378GG16304345
379Rvhaveren16514544
380jombi261207443
381Dylan15313842
382DennisD18504642
383Anthony16404341
384Antagon196616403637
385Thomasdk16404337
386garends316505336
387Delta19906135
388Nalin16705234
389NielsvG16504933
390Jsch8116805125
391Reneetje11402519
392FleurvdKamp00000
393Joelle00000
394RoelArends00000
395Gaal2200000
396Rochi00000
397IAMoniek00000
398Alma00000
399Samson00000

G = Gespeeld aantal voorspelde wedstrijden
MIN = Aantal geheel onjuiste voorspellingen
MAX = Aantal geheel juiste voorspellingen
DPV = Totaal verschil in doelpunten
P = Punten